Podobné články

Pozvánka na víkendové utkání mužů

12.11.2015, Redakce Chotěboř

Oddíl HC Chotěboř srdečně zve všechny fanoušky a širokou veřejnost na další domácí zápas A mužstva, který se hraje tuto neděli 15.11. od 17:00 hod. v místní Cekus aréně a tentokrát přivítáme mužstvo HC Polička vedené bývalým hráčem a trenérem Chotěboře, p. Martinem Kubátem.

Pojďme podpořit naše mužstvo a hráčům vytvořit bouřlivou diváckou kulisu, kterou budou moc potřebovat. Diváci se mohou těšit na představení vozidla společnosti Auto ... Žďár n.S., dále na slosování dvou vstupenek o ceny, které tentokrát věnoval soukromý zemědělec p. Miroslav Fiala z Libice nad Doubravou, proběhne divácká soutěž ve střelbě na bránu do které ceny věnovali domácí klub a cenu hlavní solná jeskyně Havlíčkův Brod, vyhlášeni a oceněni budou opět nejlepší hráči z obou mužstev, pro které daroval ceny p. Josef Nádvorník z Libice nad Doubravou.

Fanoušci si budou moci u stánku prvně zakoupit klubové šály, mini dresíky, čepice a plakáty A mužstva.

Víkendové výsledky mládeže :
Junioři: SKLH Žďár n.S. - HC Chotěboř 6 : 4
Dorost: HC Lanškroun - HC Chotěboř 2 : 5