Podobné články

Přijďme všichni podpořit HC Chotěboř

03.10.2015, Redakce Chotěboř

Hokejový klub z Chotěboře, srdečně zve všechny fanoušky ledního hokeje na úvodní domácí zápas krajské ligy ledního hokeje, který se bude hrát ve středu 7.10.2015 od 18:30 hod. v Cekus aréně v Chotěboři.

Soupeřem bude mužstvo Kohouti Česká Třebová, jeden z největších favoritů tohoto ročníku.

Klub představí zbrusu nové dresy věnované městem Chotěboř, úvodní bully vhodí a nové dresy pokřtí starosta města pan Ing. Tomáš Škaryd. Předběžnou účast přislíbil i odchovanec klubu pan Hynek Zohorna, nyní hráč Komety Brno.

Pro fanoušky je připraven doprovodný program – představení vozidla společnosti Auto … Žďár nad Sázavou, soutěž ve střelbě na bránu o hodnotnou cenu a jelikož hokej není jenom mužskou záležitostí, na své si přijdou i přítomné fanynky, které se v průběhu zápasu budou moci seznámit s výrobky kosmetické firmy Avon, presentované paní Lídou Součkovou. Výrobky bude možné si na místě zakoupit.

Děkujeme všem partnerům klubu, zejména to jsou : MĚSTO CHOTĚBOŘ, KAVÁRNA CHOTĚBOŘ Jana Fialová, MORAVIA LACTO a.s. JIHLAVA, CH-MONT, AUMETO, PIVOVAR CHOTĚBOŘ, ŽELEZÁŘSTVÍ ALBRECHT.