Podobné články

Přípravy na novou sezónu a informace o družstvech

20.05.2015, Redakce Chotěboř

Od 18.5.2015 zahájena letní příprava. Proběhlo přihlášení jednotlivých družstev.

Dne 18.5.2015 byla zahájena letní příprava družstev A, junioři a dorost. Obsazení trenérů je následující

A tým - trenér : Meloun Martin, vedoucí : Ludvík Jaroslav, Muller Roman.

Junioři - trenér : Meloun Tomáš, vedoucí : Mašek Petr.

Dorost - trenér : Hospodka Václav

Nejstarší družstvo HC Chotěboř bude mít letost pouze 9 soupeřů. Minulou sezónu bylo 12 účastníků, letos bohužel jen 10. Do souteže se nepřihlásilo družstvo ZH Pardubice, které ukončilo svojí činnost z důvodu finanční situace v klubu a družstvo HC Skuteč, které požádalo ostatní kluby o uvolnění do Krajské soutěže mužů Královéhradeckého kraje, kde bude také v letošní sezóně pokušet své štěstí. O herním modelu zatím kluby rozhodují.

Naopak u juniorů dochází k příjemnému překvapení, protože se do této souteže přihlásila družstva Žďáru nad Sázavou a Pelhřimova. Účastníků tedy bude 10 a o herním modelu se také rozhoduje.

Dorost zůstává ve stejném složení jako minulou sezónu. Protože dosud není zcela jasno o organizaci dorosteneckých soutěží na úrovni KLD, bude návrh herních modelů zaslán dodatečně. Zatím to vypadá tak, že podle celkového počtu všech přihlášených v ČR (bez Moravy, ta bude v jiném režimu) sestaví KM ČSLH pravděpodobně čtyři skupiny podle zeměpisné polohy. Herní modely budou v kompetenci krajských svazů, které budou pověřeny řízením jednotlivých skupin, při dodržení nějakých obecných podmínek. Ty zatím nejsou specifikovány.

Ostaní soutěže budou přihlášeny tento týden. Podaří se přihlásit starší žáky, mladší žáky a 1.-2. třídy, kde budou 2 kategorie. Trenéry potom budou u st. žáků Slavík Luboš, ml. žáků Koubek Bohuslav, Souček Jiří ml. a u 1.-2. tříd Mečiar Jan, Lorenc Petr.

V průběhu letních měsíců bude mimo letní přípravu probíhat jednání se sponzory, vyhledávání nových sponzorů. V tomto ohledu žádáme i své fanoušky a příznivce ledního hokeje o pomoc v jakémkoli směru. Pokud má někdo zájem pomoci v dění klubu, je možné se obrátit na email hc.chotebor@email.cz.