Anketa

Junioři a Dorost rozehrají PLAY-OFF

19.02.2015, Petr Málek
Přečteno: 905x

Junioři a Dorost rozehrají svoje zápasy v play-off už tento víkend . Proti juniorům stojí v semifinále TJ Lanškroun a dorost vyzve HC Spartak Choceň.

Hokejistům dvou nejvyšších mládežnický mužstev HC Chotěboř začínají zápasy play-off.

Junioři

Junioři obsadili po základní části 3.místo, na svém kontě mají 12 výher, 2 výhry v prodloužení a 7 porážek, se skórem 93:78. Nejvyšší výhru zaznamenali v 19. kole, kdy doma rozstříleli Spartak Choceň 12:6, naopak nejvyšší porážku utrpěli v 10. kole v Poličce 6:4. Jejich soupeřem v semifinále krajské ligy bude TJ Lanškroun, se kterým mají letos stoprocentní bilanci, kromě jedné výhry v prodloužení, brali vždy plný bodový zisk.

Daniel Rejl 85,81 %

První zápas semifinále se odehraje v Lanškrouně 21.2, druhý zápas v Chotěboři v pátek 27.2 a případný třetí zápas v Lanškrouně v sobotu 28.2.

Dorost

Dorost obsadil po základní části 1.místo ve skupině západ, na svém kontě mají 18 výher, 1 výhry v prodloužení a 7 porážek, se skórem 128:83. Nejvyšší výhru zaznamenali v 19. kole, kdy doma rozstříleli Světlou nad Sázavou 10:2, naopak nejvyšší porážku utrpěli v 26. kole, když jim doma Lanškroun nadělil 3:10. Jejich soupeřem v semifinále krajské ligy bude HC Spartak Choceň, se kterým letos ještě nebodovali.

David Činčila 22+18

David Činčila 22 gólů

Milan Jambor 86,83%

První zápas semifinále čeká dorost v neděli 22.2 ve 13:00 v Chotěboři, druhý zápas 27.2 v Chocni a případný třetí zápas 1.3 zase v Chotěboři.