Podobné články

Finále KLM začíná ve Světlé

27.02.2014, Redakce Chotěboř

V neděli 2.3. v 17:00 bude na stadionu V Pěšinkách rozehráno 1.finálové klání mezi HC Světlá n.S. a HC Chotěboř.

Domácí hokejisté ze Světlé jdou do finálového souboje jako favorité,hosté z Chotěboře jsou tak trochu překvapením a mohli by favorita zaskočit.Od Světelských se titul očekává a to by mohlo svěřencům trenéra Krajíčka svazovat nohy i ruce.Naopak Chotěboř jde celé play off od zápasu k zápasu a hraje zcela bez nervů,dávno překročila svůj stín a to by mohlo být výhodou.Finálové souboje jsou vyvrcholením celé sezony v KLM a můžeme očekávat skvělý hokej.Zveme všechny fanoušky,kteří jsou připraveni na finále a na pikantní regionální derby.

Odjez autobusu pro fanoušky do Světlé nad Sázavou v neděli 2.3.2014 bude v 16:00 od ZS v Chotěboři. Registraci pro zajištění místa je možné provést na tel. čísle 724 312 889, nebo emailem na hc.chotebor@email.cz. Cena svozu bude max. 50 Kč.