Podobné články

Chotěboř se pokusí srovnat sérii na domácím ledě

19.02.2014, Redakce Chotěboř

HC Chotěboř se ve čtvrtek 20.2.2014 od 18:30, pokusí srovnat sérii semifinále. Po prohře v Moravské Třebové je stav 1:2.

V Moravské Třebové našim opět utekla 3. třetina, kterou suveréně prohráli a stav série a se opět obrátil lépe pro našeho soupeře. Jak všichni víme, podobně probíhal i první zápas semifinále, ale našim hráčům se na domácím ledě podařilo sehrát vyrovnané utkání a sérii srovnat.

Čtvrteční utkání bude velice důležité, protože M.Třebová se bude snažit tuto sérii zakončit vítězstvím a zajistit si tak postup do finále. Naši však udělají maximum proto, aby se opět série srovnala a získali možnost soupeře porazit na jejich ledě v neděli 23.2.2014 od 17:00.

Sestava by měla být obdobná jako minulý týden. Nenastoupí Fibikar, pro kterého je toto poslední zápas v trestu.

Prosíme všechny fanoušky, aby přišli podpořit naše družstvo na jeden z posledních zápasů této úžasné sezóny.