Anketa

Lvi zaslouženě zvítězili. Stav série 2:1

02.02.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 434x

Chotěbořští hokejisté zaslouženě zvítězili 6:3, když předvědli dokonalý obrat ze stavu 0:2 pro hosty.

Dnešní hokej patřil zejména mladým hráčům juniorského věku. Přestože hosté vedli 2:0, ještě v první třetině se povedlo domácím snížit na 1:2 díky gólu Dvořáka. Vyrovnání přišlo hned ve 47. vteřině 2. třetiny zásluhou Tomáše Ludvíka. Chotěbořští začínali od nuly a do hokeje vnesli větší pohodu než při 1.třetině. Ve 26. minutě se podařilo za záda hostujícího golmana Amenta protlačit puk Hospodkovi. Ve 46. minutě perfektně nasměroval puk mezi nohy golmana Kubát a zvýšil na 4:2. Hosté se ovšem nevzdávali a hned minutu poté snižují na 4:3. Další gól se domácím podařilo vstřelit až ve 46. minutě při akci Dvořáka, který bez větších problémů projel celým hřištěm a prostřelil golmana. V 52. minutě pak zvýšil opět Tomáš Ludvík na konečných 6:3.

Celý tým předvedl parádní výkon a pro diváka určitě líbivý hokej. Další dění playoff se přesouvá do Chrudimi, kde se Lvi pokusí ukončit čtvrtfinále vítězstvím. Utkání se hraje v ÚTERÝ 4.2.2014 od 18:30. HC Chotěboř zve všechny fanoušky i na toto utkání ! Do Chrudimi by měla odjíždět plná sestava, kromě Pokorného, který má pracovní povinnosti.

Góly a asistence : Dvořák (Pokorný), Ludvík T. (Novotný), Hospodka (Eis, Novotný), Kubát (Ludvík T., Žemlička), Dvořák (Hospodka), Ludvík T.