Anketa

Z víkendového dvojutkání získala Chotěboř 2 body

12.01.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 836x

V sobotu doma to bylo vítězství až po nájezdech,v neděli v České Třebové bohužel prohra.

V dohrávce 21.kola přivítala Chotěboř silný celek z M.Třebové.Na ledě bylo znát,že se potkali dva kvalitní týmy.První část vyhráli hosté 0:1,ve druhé srovnal Pokorný a hned vzápětí hosté opět vedli.Do přestávky srovnal stav Hospodka.V poslední části to byla dlouho přetahovaná kdo s koho.Domácí čtyři minuty před koncem strhli vedení na svou stranu a zdálo se být rozhodnuto.S tím však hosté rezolutně nesouhlasili a o minutu později srovnali.V prodloužení měli domácí blíže k vítězství,když sedm vteřin před koncem nastřelil Pokorný tyč.Získat dva body se podařilo až po nájezdech,když se postupně prosadili Pokorný,Eis a Dvořák.

Góly a asistence:Pokorný(Novotný,Eis), Hospodka(Kubát,Dvořák), Kubát(Kadlec,Heřmanský),SN Dvořák.

V neděli cestovala Chotěboř do Č.Třebové,oproti sobotě oslabena o čtyři hráče a sestavu doplnil Činčila z juniorky.Bohužel zde se hostům vůbec nedařila koncovka.Po celé utkání byli hosté lepším týmem,ale domácím zachytal gólman Mahdal(v loňské sezoně působil v Chotěboři ve 2.lize na střídavý start z Hradce Králového),který v bráně čaroval a postupně zlikvidoval samostatné úniky Dvořáka,Eise a Hospodky.V obraně hosté dnes až příliš chybovali a nutně přišel trest v podobě gólů v síti Chotěboře.Byla znát únava z předešlého dlouhého utkání a především nás opustilo pověstné hokejové štěstí.

Góly a asistence:Činčila(Kubát), Eis(Dvořák,Hospodka).