Anketa

Muži vezou z Lanškrouna 1.bod

14.10.2013, Redakce Chotěboř
Přečteno: 1565x

Soupeře z Lanškrouna Chotěboř přehrála a vytvořila si mnohem více gólových šancí,bohužel jejich nevyužití a ne zrovna šťastné zákroky obou gólmanů přinesli hostům pouze bod.

První třetina přinesla rychlý a svižný hokej,který se přeléval z jedné strany na druhou.V 11. minutě po krásné kombinační akci na jeden dotek ,Kadlec Kubát a zakončující Hospodka,vedli hosté 1:0.Domácím se podařilo srovnat v čase 14:11 v přesilovce po střele od modré k pravé tyči gólmana Peška.Do konce této části se hrálo nadále svižně s více šancemi na skórování ze strany hostů. Bohužel hosté ve druhé třetině polevili ve výborném výkonu a soupeř trestal.Ve 26. minutě domácí skŕovali opět střelou od modré v přesilovce,kdy nešťastně Peškovi propadl puk mezi betonem a lapačkou do brány.Po tomto gólu ho vystřídal Novák.Chotěbořští poté opět zvýšili aktivitu a vrátili se ke hře s první třetiny.Po střele Adamce z levé strany gólman domácích puk krajem lapačky vyrazil před sebe a dojíždějící Eis i s trochou štěstí propasíroval puk do branky.Během minuty domácí zvýšili náskok střelou mezi betony Nováka.Hosté nesklopili hlavu a včase 32:52 důrazem na brankovišti po střele Váchy dorazil Kadlec puk do sítě domácích.Znovu si hosté vypracovali spoustu šancí,ale gólman domácích odolával.

V třetí části v 5.minutě po kolmém pasu Fibikara na modrou využil příležitost ke skórování krásným blafákem Kubát a bylo srovnáno.Ještě veseleji pro hosty bylo v 49.minutě,kdy se po levé straně kolem obránce protáhl Adamec a gólmanovi střelou mezi betony nedal šanci.V tu chvíli byli hosté na koni a soupeře nepouštěli téměř k ničemu,vytvořili si ještě dost šancí.Tváří v tvář gólmanovi se ocitl Kubát,který mohl rozhodnout,ale nedokázal puk po míchanici před gólmanem umístit do branky.Bohužel v 54.minutě propadl Novákovi mezi betony nahozený puk na bránu z pravé strany hřiště a bylo srovnáno

Chyba v prodloužení,kdy hosté nedokázali slabým důrazem puk vytlačit z pásma a domácí skórovali do odkryté klece,znamenala ztrátu bonusového bodu. Hokejisté z Chotěboře,ale předvadli slušný výkon,který je příslibem do dalších bojů v krajské lize.

Góly a asistence:

Domácí: Ondráček(Kobza,Daňek), Pilavka(Ondráček, Koutský), Poles(Boruch),Pilavka(Ondráček,Budina), Kocián(Pachl), Janků(Kobza,Nastoupil)

Hosté: Hospodka(Kubát,Kadlec) , Eis(Adamec,Vácha), Kadlec(Vácha), Kubát(Fibikar), Adamec(Eis).