Podobné články
2.TJ Lanškroun262112281:1909

Vyjádření vedení

26.11.2012, Jakub Joska

Po dalších prohrách se na našem fóru rozvířila vášnivá diskuze, především o finančním zajištění hráčů. Chtěli bychom informovat fanoušky, že o podmínkách, za kterých naši hráči hrají všichni věděli a všichni s nimi souhlasili. Klub nikomu z hráčů nic nedluží a všechny slíbené částky byly všem vyplaceny. Hráči mají možnost si zajistit finanční příjem z hokeje v podobě odměn za vyhraná utkání, ale to asi dojde každému z Vás, že tímto stylem a při momentálních výkonech je těžké hledat důvod pro vyplácení odměn. V článku neleznete informace o nových událostech v klubu.

Pokud jde o Pavla Blažka, tak ten bude nadále nastupovat za Lvy, ale po dobrých výkonech byl vzat na čtrnáctidenní zkoušku do Havlíčkova Brodu.

Příchody:

Zaprvé by měl v nejbližších dnech přijít golman Tomáš Fikrt, který zde bude na měsíční hostování, aby ukázal, co v něm je. Dříve tento talentovaný, čtyřiadvacetiletý brankář chytal za Bílinu nebo nám známý Nymburk.

Již tuto středu bude připraven nastoupit ruský bek Vladimir Fedoskov, který již v Chotěboři nějakou dobu trénuje. Dále se jedná s Pardubicemi o příchodu obránců alespoň na střídavé starty a s havlíčkobrodským Rebelem o příchodu kvalitního útočníka.

Dále fanoušci řešili situaci ohledně Jirky Půhoného, který v sobotu nehrál. Jirku si vzali zpět domovské Pardubice. Nastupovat tam bude za juniorku, ale rozhodlo se, že pokud to bude fyzicky zvládat, rád by hrál i tady, protože naše zápasy se vzájemně nekříží.