Podobné články
6.HC Spartak Choceň10000106:630

Ustálení kádru

08.11.2012, Jakub Joska

V poslední době se zde mluvilo o konečném ustálení dosud hodně rozmanitého a širokého kádru. Zde přinášíme článek o jeho konečné podobě.

Nejprve bychom rádi objasnili situaci ohledně některých hráčů, o nichž se především zde na fóru hodně mluvilo a diváci příliš nevěděli, co s nimi je a zda za nás budou stále nastupovat. Zde je výčet těchto hráčů a jejich situace.

Martin Horáček - Je to stále náš hráč, má střídavé starty do krajské ligy.
Petr Vlček - Byl na střídavých startech v Trutnově, nyní u nás dostane druhou šanci. V nejbližších dnech by se měl zapojit zpět do tréninku.
Petr Fila - Byl několik týdnů mimo hru kvůli zápalu plic, nyní se vrací do tréninku.
Tomáš Procházka - Odešel na zkoušku do maďarské Budapešti.
Vladimir Fedoskov - Nově příchozí ruský bek, od minulého týdne trénuje s týmem. Zatím se jeví jako vysoce kvalitní, měl by nastoupit v nejbližších zápasech.
Kevin Day - Skončil na vlastní žádost.
Artem Kudrjavcev - Bylo usouzeno, že by pro klub nebyl přínosem.
Patrik Diviš - Skončil na vlastní žádost.
Petr Zítka a Jakub Brychta - Zotavují se po autonehodě.
Michal Kraučuk - Jeho angažmá v Chotěboři se snad blíží k úspěšnému konci, problém byl na švédské straně.

Podoba sestavy je tedy následující:

Gólmani:

Zvolánek, Pešek + střídavé starty Martin Horáček, Lukáš Dusík a Michal Mahdal

Obránci:

Koželuh (C), Procházka, Heřmanský, Bělohlávek, Fibikar, Zítka, Brychta, Šíma, Sobotka, Fedoskov + střídavé starty Kováč

Útočníci:

Půhoný, Stoklasa, Blažek, Hemský, Varga, Dolinský, Havelka, Kesner, Kapec, Hospodka, Vlček, Fila + střídavé starty Brida, Půlpán T., Půlpán A., Paták + Kraučuk (viz. výše)

Pozn. Vedení se nadále snaží najít kvalitní beky, kteří by mohli posílit náš kádr a také brankáře, který by zde mohl chytat nastálo.

Statistiky nově příchozícho Vladimira Fedoskova ZDE.