Lvi mají namířeno do Nymburka!

15.10.2012, Jakub Joska
Přečteno: 1963x

Již tuto středu odcestují chotěbořští Lvi na led města basketbalu, Nymburka. Třetí tým tabulky zahájil sezónu několika výhrami, z nichž poslední se zrodila s prozatím posledním týmem soutěže, Jindřichovým Hradcem. Středočeši dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání a zvítězili 3:2. To poslední zápas Chotěboře byl přesně opačný. Lvi ovládli první třetinu, ale výhru ztratili ve zbytku zápasu, který suveréně ovládl soupeř z Hodonína. Před utkáním jsou Lvi na pozici outsidera, ale předpoklady samozřejmě nemusejí být vždy naplněny, v což nyní všichni doufáme. Za Lvi již nenastoupí Pavel Vaněk, který byl vyřazen z kádru a pravděpodobně ani Michal Dolinský, u něhož se čeká na prodloužení hostování. V brance nastoupí Jiří Zvolánek (Lukáš Dusík má zápas za HS Třebíč).

Předpokládaná sestava Lvů: Zvolánek - Brychta, Koželuh, Diviš, Procházka, Zítka, Sobotka - Blažek, Půhoný, Varga, Kesner, Hospodka, Vlček, Hemský, Kapec, Havelka

Sestava Nymburka z minulého utkání: Matoušek – Malínský, Kulich, Šefl, Sem, Vrba, Kozák, Cicvárek – Velechovský, Koudela, Šimek – Tregl, Sedlák, Jonáš – Bičiště, Belay, Martinec – Dvořák, Bílek, Drda

NED Hockey Nymburk
TýmHC Lvi Chotěboř