Podobné články
Anketa
Facebook

Posily - část druhá

Posily - část druhá
11.10.2012, Jakub Joska
Přečteno: 3140x

Pokud jste si mysleli, že poslední dny přinesly posil více než dost, tak pozorně čtěte! Do naší "smečky" se podařilo přivést další tři hráče a to hráče velmi zajímavé. Více v článku.


Lukáš Dusík:

Z Horácké Slavie Třebíč se podařilo na střídavé starty ukořistit brankáře Lukáše Dusíka (na úvodní fotce). Tento dvacetiletý talent letos odchytal v dresu "A" týmu Třebíče jedno utkání na začátku sezóny, pak ho ale zastínila aktuální brankářská jednička Marek Čiliak. I přesto je Lukáš vynikajícím gólmanem a naší svatyni by měl střežit již tuto neděli, kdy nás prověří vládnoucí Hodonín.

Autor: Jiří Mokrý (hstrebic.cz)

Marek Havel:

Chotěbořskou partu dvacetiletých doplní forvard z brodské juniorky - Marek Havel. Marek v minulé sezóně nastupoval v dresu juniorů Mladé Boleslavi, kde odehrál 18 zápasů. O rok dříve nastřádal během 57 zápasů v barvách havlíčkobrodského Rebelu (jeho juniorky) tři branky, které dopnil sedmi asistencemi.


Marek Havel vpravo na fotce z webu hcrebel.cz

+ Artem Kudrjavcev:

Dlouho se mluvilo o posilách z Ruska a jedna z potenciálních se již dnes ráno proháněla po chotěbořském ledě. Jmenuje se Artem a pochází z Omsku. Snad se v Čechách brzy zabydlí a bude se mu zde dařit.


Pevně věříme, že se hráči v týmu brzy usadí a předvedou to nejlepší, co v nich je!

 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS