Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

2.12.Po fotbalovém výsledku Chotěboř na body nedosáhlaMOB - CHO 2:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
2.12.Zrušení sobotního zápasu A mužstvaCHO - VB, 0.kolo | Redakce Chotěboř
1.12.Pojďme na poslední domácí zápasy v tomto roceCHO - VB, 0.kolo | Redakce Chotěboř
1.12.Upozornění na vstup diváků na utkáníRedakce Chotěboř
29.11.Turnaj 2014 – „O píšťalku trenéra Tomáše“Redakce Chotěboř
27.11.Domácí rozhodli o třech bodech v poslední třetiněCHO - BNP 7:4, 0.kolo | Redakce Chotěboř
26.11.Potupný debakl v souboji o čelo tabulkyPEL - CHO 8:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
23.11.Podmínky vstupu diváků na utkáníRedakce Chotěboř
23.11.Pojeďte fandit do PelhřimovaPEL - CHO 8:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
23.11.Další domácí utkání je tadyCHO - BNP 7:4, 0.kolo | Redakce Chotěboř
21.11.Bojovnost domácích na Chotěboř nestačila, opět se čepovala desítka …LNS - CHO 2:10, 0.kolo | Redakce Chotěboř
15.11.Odložení středečního zápasu!CHO - SNS, 0.kolo | Redakce Chotěboř
13.11.Chotěboř čepovala desítku …CHO - TEL 10:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
10.11.Další domácí utkání jsou tadyCHO - TEL 10:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
10.11.Podmínky vstupu diváků na utkání.Redakce Chotěboř
5.11.Odložení zápasu v Pelhřimově !!!PEL - CHO 8:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
1.11.Souboj o čelo tabulky je tady, pojeďte nás podpořit do Pelhřimova.PEL - CHO 8:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
30.10.Chotěboř navlékla po brankostroji další vítězný korálekCHO - VMZ 12:0, 0.kolo | Redakce Chotěboř
28.10.Po těžkém boji další vítězstvíHUM - CHO 1:3, 0.kolo | Redakce Chotěboř
26.10.Upozornění pro členy hokejového klubuRedakce Chotěboř
25.10.V sobotu na další domácí utkáníRedakce Chotěboř
23.10.Desítky se diváci nedočkali ….CHO - NNO 9:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř.
18.10.Po třech týdnech konečně zase na hokej ... CHO - NNO 9:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
9.10.Pouze další povinné bodyVB - CHO 5:8, 0.kolo | Redakce Chotěboř
2.10.Po tuhém boji slavíme vítězství v prodlouženíCHO - MOB 5:4, 0.kolo | Redakce Chotěboř
29.9.Pojďme na další domácí mistrovské utkáníCHO - MOB 5:4, 0.kolo | Redakce Chotěboř
28.9.Povinné body z BystřiceBNP - CHO 0:6, 0.kolo | Redakce Chotěboř
27.9.Pojď hrát hokej 26.9.2021Redakce Chotěboř
26.9.Fanoušci pozor !!Redakce Chotěboř
25.9.V prvním domácím zápase brankostroj CHO - LNS 13:2, 0.kolo | Redakce Chotěboř.