Facebook

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

11.8.VÝZVA ČLENŮM HOKEJOVÉHO KLUBURedakce Chotěboř
8.7.Rozpis přátelských zápasů A-tým 2018Redakce Chotěboř
8.7.Rozpis domácích zápasů dorostu I. část soutěžeRedakce Chotěboř
3.7.Rozpis domácích zápasů KLM I. část soutěžeRedakce.
3.7.Rozpis domácích zápasů juniorů I. část soutěžeRedakce.
27.5.POZVÁNKA NA NÁHRADNÍ VALNOU HROMADU HC CHOTĚBOŘRedakce Chotěboř
8.5.GDPR - splnění informační povinnosti vůči členům a zajištění souhlasu se zpracováním osobních údajů členů sportovních spolkůRedakce Chotěboř
18.4.POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU HC CHOTĚBOŘRedakce Chotěboř
12.4.Přání novomanželůmRedakce Chotěboř
30.3.Rozhovor s trenéry A mužstva po skončené sezóně KLM Redakce Chotěboř

Před čtrnácti dny skončila hokejová sezóna A mužstva a tak jsem požádal trenéry Aleše Kraučuka a Aleše Vomelu o její krátké zhodnocení a oběma položil několik otázek.

28.3.PODĚKOVÁNÍRedakce Chotěboř
28.3.Turnaj ročníku 2008 - 30.3.2018Redakce Chotěboř
22.3.V Z P O M Í N Á M ERedakce Chotěboř
15.3.Chotěboř na pohár Vladimíra Martince ani letos nedosáhlaCHO - CHR 3:5, 0.kolo | Redakce ChotěbořV Chotěboři se hrál dnes od začátku do konce hokej ostrý jako břitva, domácí pokud chtěli sérii vrátit do Chrudimi, však museli zvítězit.
14.3.Krasobruslařské závody v ChotěbořiRedakce ChotěbořJak už jsme psali, v Chotěboři od září funguje pod HC Chotěboř kroužek krasobruslení.
11.3.První finálový zápas jednoznačně pro ChrudimCHR - CHO 10:2, 0.kolo | Redakce Chotěboř
9.3.Hokejové finále o pohár Vladimíra Martince je po roce opět v Chotěboři, u toho nemůžete chybět !!CHO - CHR 3:5, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na finálový zápas o pohár Vladimíra Martince.
7.3.Chotěboř si zahraje finále o pohár Vladimíra MartinceCHO - CHN 5:1, 0.kolo | Redakce Chotěboř
5.3.Rozhodující zápas o postup do finále o pohár Vladimíra MartinceCHO - CHN 5:1, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na rozhodující zápas, který rozhodne o tom, které mužstvo bude hrát finále o pohár Vladimíra Martince.
4.3.Choceň vyrovnala sériiCHN - CHO 5:3, 0.kolo | Redakce ChotěbořDnes vyhrálo po zásluze domácí mužstvo.
1.3.První bod pro Chotěboř v semifinále play off o pohár Vladimíra MartinceCHO - CHN 4:2, 0.kolo | Redakce Chotěboř
23.2.Semifinále o pohár Vladimíra Martince je tadyCHO - CHN 4:2, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na utkání semifinále play off o pohár Vladimíra Martince, které se odehraje v Chotěboři ve středu 28.2.2018 od 18:30 hod.
20.2.Pozvání na Semifinále play off o pohár Vladimíra MartinceRedakce Chotěboř
18.2.Rozlosování další části KLM Pardubického krajeRedakce Chotěboř
12.2.Předběžné rozlosování další části soutěže mužstva HC ChotěbořRedakce ChotěbořNejpozději v neděli 18.2. budeme znát 4 vyřazená družstva ze čtvrtfinále play off KLM.
11.2.Chotěboř opouští čtvrtfinále play off se vztyčenou hlavouMTR - CHO 2:1, 0.kolo | Redakce ChotěbořČtvrtfinále opouštíme sice již po třech zápasech, ale s hlavou vzhůru.
7.2.Moravská Třebová vítězí i ve druhém utkáníCHO - MTR 1:5, 0.kolo | Redakce ChotěbořVe druhém utkání čtvrtfinále play off KLM vyhrálo po zásluze hostující mužstvo, v sérii hrané na 3 vítězné zápasy vede 2:0 a v neděli v Moravské Třebové bude chtít určitě udělat v bouřlivém domácím prostředí vše k postupu do semifinále.
5.2.ČTVRTFINÁLE PLAY OFF KLM JE TADY CHO - MTR 1:5, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na domácí utkání čtvrtfinále play off KLM Pardubického kraje, které se odehraje v Chotěboři ve středu 7.2.2018 od 18:30 hod.
4.2.Chotěboř padla v prodlouženíMTR - CHO 2:1, 0.kolo | Redakce ChotěbořV Moravské Třebové se dnes odehrálo první čtvrtfinálové utkání.
2.2.Jak to vidí hráči ….Redakce Chotěboř

Před začátkem čtvrtfinálových bojů play off KLM jsem se zeptal několika hráčů, jak vidí oni průběh sezóny a čtvrtfinálové boje.

Na otázky mi odpovídali Matěj Pešek, Luboš Dvořák, Václav Svoboda a Dušan Mendl. Opět budu před jejich jmény uvádět pouze zkratky.

 
 
 

© 2003-2018 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS