Facebook

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 vyšly tyto články:

28.9.Odvetné derby v Ledči LNS - CHO 5:6, 0.kolo | Redakce ChotěbořChotěbořský A-tým se v této sezóně již podruhé utkal s týmem Ledče n. Sáz., tentokrát na ledě soupeře
21.9.Kutná Hora doma zvítězila těsně 4:3KUT - CHO 4:3, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejisté Chotěboře v nedělním zápase nastoupili na stadionu v Kutné Hoře ke svému prvnímu venkovnímu utkání.
17.9.Trenér mužů stále není známRedakce ChotěbořPo 14ti dnech, kdy ve funkci trenéra nečekaně skončil Martin Meloun, stále není znám nový trenér.
16.9.Hladké vítězství v 1. přátelském utkáníRedakce ChotěbořChotěbořské áčko se v letošní sezóně poprvé představilo na domácím ledě v prvním přátelském utkání
11.9.Zápas s Kutnou Horou je ZRUŠEN Redakce ChotěbořOmlouváme se fanouškům, ale v pátek v podvečerních hodinách oznámila Kutná Hora, že nedá dohromady družstvo mužů k tomuto zápasu a tudíž je utkání zrušeno.
9.9.V A-týmu dojde ke změně trenéraRedakce ChotěbořU družstva mužů, dojde ke změně trenéra, kterým byl doposud Martin Meloun.
1.9.Informace z hokejového klubu HC ChotěbořRedakce ChotěbořAčkoliv panují nadprůměrné letní teploty, nezadržitelně se blíží začátek hokejové sezony. Proto každý hokejový fanoušek čeká určitě na nové informace.
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS