Facebook

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2018 vyšly tyto články:

23.2.Semifinále o pohár Vladimíra Martince je tadyCHO - CHN 4:2, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na utkání semifinále play off o pohár Vladimíra Martince, které se odehraje v Chotěboři ve středu 28.2.2018 od 18:30 hod.
20.2.Pozvání na Semifinále play off o pohár Vladimíra MartinceRedakce Chotěboř
18.2.Rozlosování další části KLM Pardubického krajeRedakce Chotěboř
12.2.Předběžné rozlosování další části soutěže mužstva HC ChotěbořRedakce ChotěbořNejpozději v neděli 18.2. budeme znát 4 vyřazená družstva ze čtvrtfinále play off KLM.
11.2.Chotěboř opouští čtvrtfinále play off se vztyčenou hlavouMTR - CHO 2:1, 0.kolo | Redakce ChotěbořČtvrtfinále opouštíme sice již po třech zápasech, ale s hlavou vzhůru.
7.2.Moravská Třebová vítězí i ve druhém utkáníCHO - MTR 1:5, 0.kolo | Redakce ChotěbořVe druhém utkání čtvrtfinále play off KLM vyhrálo po zásluze hostující mužstvo, v sérii hrané na 3 vítězné zápasy vede 2:0 a v neděli v Moravské Třebové bude chtít určitě udělat v bouřlivém domácím prostředí vše k postupu do semifinále.
5.2.ČTVRTFINÁLE PLAY OFF KLM JE TADY CHO - MTR 1:5, 0.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na domácí utkání čtvrtfinále play off KLM Pardubického kraje, které se odehraje v Chotěboři ve středu 7.2.2018 od 18:30 hod.
4.2.Chotěboř padla v prodlouženíMTR - CHO 2:1, 0.kolo | Redakce ChotěbořV Moravské Třebové se dnes odehrálo první čtvrtfinálové utkání.
2.2.Jak to vidí hráči ….Redakce Chotěboř

Před začátkem čtvrtfinálových bojů play off KLM jsem se zeptal několika hráčů, jak vidí oni průběh sezóny a čtvrtfinálové boje.

Na otázky mi odpovídali Matěj Pešek, Luboš Dvořák, Václav Svoboda a Dušan Mendl. Opět budu před jejich jmény uvádět pouze zkratky.

 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS