Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2013 vyšly tyto články:

27.2.Na závěr debakl Lvů v Jindřichově HradciJHR - CHO 11:3, 36.kolo | RedakceJ. H r a d e c - Dvouciferným debaklem 3:11 na ledě Jindřichova Hradce zakončili hokejisté Chotěboři své účinkování v základní části. Poslední tým skupiny skupiny Sřed, teď čeká období přípravy na barážová utkání, ve kterých se Lvi utkají na konci března s jedním z vítězů krajské kvalifikace.
24.2.Lvi nestačili doma na NymburkCHO - NYM 3:6, 35.kolo | RedakceC h o t ě b o ř - V posledním domácím utkání základní části prohráli Lvi s Nymburkem 3:6. Chotěboř šla sice zásluhou Kesnera ve čtvrté minutě do vedení, soupeř ale dokázal pěti góly za sebou utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Domácí už dokázali výsledek pouze mírně korigovat.
20.2.Chotěboř vysoko prohrála na ledě HodonínaHOD - CHO 7:1, 34.kolo | RedakceH o d o n í n - Hokejisté Chotěboře utrpěli na ledě Hodonína další porážku. Sestava, ve které nastoupili jen dva čistokrevní obránci, podlehla týmu z Jižní Moravy 1:7. O své výhře rozhodli domácí již v první třetině, kdy se trefili hned pětkrát.
13.2.Chotěboř inkasovala od Pelhřimova devět branekCHO - PEL 3:9, 33.kolo | RedakceC h o t ě b o ř - Debaklem 3:9 skončil pro Lvy duel 33. kola se Spartakem Pelhřimov. Domácí dokázali se soupeřem držet krok pouze prvních deset minut, když na vedoucí gól hostujícího Plachého odpověděl Fibikar. Poté už však převzali otěže utkání hosté a potvrdili roli favorita.
10.2.Moravské Budějovice nad síly ChotěbořeMOB - CHO 3:0, 32.kolo | RedakceM. B u d ě j o v i c e - Ani jednu branku nedokázali vstřelit hokejisté Chotěboře v duelu 32. kola na ledě Moravských Budějovic. Domácí sice neproměnili dvě trestná střílení, ze hry však dokázali třikrát skórovat a Lvi tak odjíždějí také z tohoto zápasu s prázdnou.
9.2.Lvi jedou do Moravských BudějovicRedakce ChotěbořV neděli 10.února zajíždějí Lvi do Moravských Budějovic, kde v 17 hodin poměří síly s místními Sršni.
4.2.Z přestřelky vítězně TechnikaCHO - TEC 6:8, 31.kolo | RedakceV neděli na chotěbořský led zavítala brněnská Technika a pro většinu fanoušků to měla být jen otázka výše skóre.
1.2.Plameny vyloupily Chotěboř!CHO - ZNS 3:7, 29.kolo | RedakceC h o t ě b o ř - Hokejisté Lvů nedokázali uspět v regionálním derby se Žďárem. Chotěbořští prohráli již svůj desátý zápas v řadě a na dně tabulky mají ztrátu třinácti bodů na Jindřichův Hradec. Zápas se vyvíjel zcela jasně v režii Plamenů, kteří neustále zásobily Dusíka prací. Lvi se dokázali prosadit až za stavu 0:7, když se nejprve dvakrát trefil David Kozlík a prohru zmírnil v samotném závěru ještě Marek Hemský.
1.2.Další debakl připravili Lvům kolínští KozlovéKOL - CHO 9:1, 30.kolo | RedakceK o l í n - Vývoj zápasu jasně nastínily již úvodní minuty. V polovině první třetiny totiž domácí Kozlové vedli již 3:0. Za Chotěboř sice dokázal v patnácté minutě snížit David Kozlík, jenž se stahovačkou zbavil obránce a střelou na zadní tyč nedal Moravcovi šanci. To ale bylo ze strany hokejistů z Vysočiny vše. Pak totiž začali úřadovat jen domácí hráči, kteří do konce druhé periody nasázeli za Zvolánka celkem osm branek. Do závěrečné dvacetiminutovky se mezi tři tyče postavil Matěj Pešek, který sice dostal jeden gól, ale udržel na uzdě kolínskou touhu po desátém zásahu v kleci Lvů.