Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

28.11.Chotěboř neudržela vedení 4:2 a nakonec doma prohrála vysoko 4:8CHO - HLI 4:8, 17.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř inkasovala, stejně jako v Hlinsku, hned z prvního střídání. Ve 3. minutě to bylo již 0:2, kdy opět udeřila 1. lajna Hlinska. Chotěboř se ale vrátila do zápasu, zápas otočila, když do konce první třetiny nastřílela soupeři 3 branky, kdy 2 byly v přesilovce. Ve druhé části, ve 34. minutě, Chotěboř zvýšila na 4:2 a vypadalo to velmi nadějně. Bohužel ke konci třetiny, v průběhu 4 minut, třikrát inkasovala a ztratila tak své vedení. Ve třetí části si soupeř z Hlinska vše pohlídal, přidal 3 branky a po zásluze si z Chotěboře odváží 3 body.

24.11.Chotěboř si odváží cenné vítězství ze Světlé nad Sázavou po samostatných nájezdechSNS - CHO 1:2, 16.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř zavítala v letošní sezóně poprvé na led Sklářů ze Světlé nad Sázavou k sehrání dalšího okresního derby. Jak už to na tomto ledě bývá zvykem, soupeř na nás vlétnul od první minuty a zatlačil nás do třetiny, ze které nás po téměř 7 minut nepropustil. Ale ani po zbytek třetiny to nebylo lepší. Obrat nastal až ve druhé části, kdy jsme se dostávali už častěji do gólových situací, ale soupeř měl stále hodně navrch. Dvě minuty před koncem se ale ujala jedna z mála střel a bylo z toho vedení 0:l. Ve třetí části jsme měli taktéž spoustu šancí, v polovině třetiny dokonce i trestné střílení, které se však nepodařilo proměnit. Utkání šlo tedy do prodloužení, ve kterém branka nepadla, a o výsledku musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich jasně dominovali borci z Chotěboře, kteří proměnili všechny 3 nájezdy a za bojovnost si z Pěšinek odváží 2 velmi důležité body a cenný skalp za vítězství.

21.11.Pozvánka na utkání s HlinskemRedakce Chotěboř

21.11.Chotěboř vstřelila 4 branky, přesto s BK prohrála 2:3CHO - HBR 2:3, 15.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř překvapila BK Havlíčkův Brod již ve druhém střídání a ujala se v 1. minutě vedení 1:0, šťastným střelcem byl Václav Svoboda. Hosté Dominikem Suchým vyrovnali v 8. minutě z přesilové hry. Domácí kontrovali a ve 13. minutě si vzali vedení zpět, zařídil to po samostatné akci Tomáš Eis. Dlouho se pak hrál vyrovnaný hokej, bez vstřelených branek. Až ve 34. minutě se hostům podařilo uzamknout třetí lajnu a po chvíli i vyrovnat na 2:2. O vyrovnání se zasloužil kapitán hostů Martin Hynek. Ve třetí části se podařilo hostům opět využít přesilovku a zvýšit vedení na 2:3. O vedoucí branku hostujícího BK se opět postaral jejich kapitán Martin Hynek. Domácím se podařilo vyrovnat v 54. minutě, kdy vstřelili regulérní branku, bohužel hlavní sudí branku neuznal. V té samé minutě domácí nastřelili tyčku branky hostujícího Jiřího Adama. Závěr utkání byl pak jasně pod taktovkou domácích. Rozhodnout se jim podařilo v 59. minutě, kdy z bezprostřední blízkosti překonali gólmana BK, ale spravedlivý rozhodčí Mgr. Radim Prchal opět branku neuznal. Takže ani trojnásobné překonání v závěru třetí třetiny nepomohlo domácím k zisku potřebných bodů.

21.11.Ocenění odchovanců našeho hokejového klubuRedakce Chotěboř

17.11.O vítězství nad Litomyšlí rozhodly 4 proměněné přesilovkyCHO - LTM 7:4, 14.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř nastoupila v domácím zápase proti týmu HC Litomyšl s cílem navázat na předchozí série vítězství. Domácí začali aktivně a hned první přesilovku se jim podařilo využít. V polovině třetiny soupeř vyrovnal, ale domácí zvýšili vedení ze své druhé přesilovky. Ve druhé části domácí využili svojí třetí přesilovku v pořadí a zvýšili vedení na 3:1. Bohužel si nepohlídali konec třetiny a v oslabení soupeř nejprve snížil a půl minuty před koncem v početním stavu 4 na 4 vyrovnal stav utkání na 3:3. Hned na začátku třetí třetiny soupeř využil svojí druhou přesilovku a zvýšil vedení na 3:4. Domácí však předvedli svojí sílu v přesilovce a po využití své 4. početní výhody během minuty vyrovnali na 4:4. Po chvíli zvýšili na 5:4 a utkání kontrolovali. K završení došlo ke konci utkání, kdy se domácí trefili ještě dvakrát, kdy poslední branka byla do prázdné.

14.11.Chotěboř sice odjížděla z Mor. Třebové bez bodů, ale se ctíMTR - CHO 6:3, 13.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

První branku hostující Chotěboř obdržela, po nedorozumění v obraně, ve 3. minutě zápasu. Ve stejném duchu se ostatně nesla i celá první třetina, kdy nás soupeř jasně přehrál a svojí převahu pečetil ke konci první třetinyz přesilové hry. Ve druhé třetině začali hosté výborně, hned na začátku využili přesilovku a v polovině utkání to již bylo 2:3, kdy se podařilo nejprve vyrovnat a následně v oslabení Chotěboř vstřelila vedoucí branku. Bohužel ke konci soupeř trestal naší nedisciplinovanost v obraně a srovnal na 3:3. Začátek třetí části se hostům vůbec nevydařil, místo, aby v početní převaze vstřelila vedoucí branku, naopak v početní výhodě branku obdržela. Během celé třetí třetiny však Chotěboř bojovala, měla několik tutovek, bohužel produktivita byla v této části nulová. Soupeř pak těsně před koncem dvěma slepenými góly od modré upravil konečný stav 6:3.

11.11.Pozvánka na druhé domácí hokejové derbyRedakce Chotěboř

10.11.Informace z HC Chotěboř Redakce Chotěboř

10.11.Chotěboř proti Chrudimi vybojovala vítězství 4:3CHO - CHR 4:3, 12.kolo | Jaroslav Ludvík - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

7.11.Senzační vítězství v Chocni za 3 bodyCHN - CHO 3:6, 11.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř nastoupila v Chocni proti místnímu Spartaku, který byl na 3. místě tabulky KLM Pardubického kraje. Hned v prvním střídání se podařilo hostům vstřelit branku, soupeř záhy v přesilovce vyrovnal, ale hosté v první části ještě strhli vedení na svou stranu a zvýšili na 1:2. Začátek druhé části byl stejný jako v předchozí třetině. Hned v prvním střídání hosté zvýšili na 1:3 a těsně před koncem druhé třetiny přidali ve vlastním oslabení čtvrtou branku. Bohužel nadějný stav neudrželi a domácí před koncem snížili na 2:4. Ve třetí části domácí snížili na 3:4 a bylo to jejich poslední trefa v zápase. V polovině třetí části hosté zvýšili na 3:5 a těsně před koncem zápasu pečetili své vítězství na 3:6. Po právu si odváží z Chocně důležité 3 body.