Facebook

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
30.10.Zápas s Chrudimí musel být odložen, počasí bylo protiCHO - CHR 3:6, 9.kolo | Redakce Chotěboř
30.10.POZVÁNÍ NA UTKÁNÍCHO - CHR 3:6, 9.kolo | Redakce ChotěbořHokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na odložené domácí mistrovské utkání s mužstvem HC Chrudim, které nemohlo být v původním termínu odehráno z důvodu výpadku elektrického proudu.
30.10.Pojeďte za naším mužstvem do Hlinska !!HLI - CHO 4:8, 10.kolo | Redakce Chotěboř
28.10.Hokejový tým Chotěboř 2008 a mladší v krajské lize přípravekRedakce

I v této kategorii se rozeběhla sezóna naplno. Pro letošní ročník 2017/2018 jsme přihlásili do soutěže týmy A a B. Celkem v této kategorii máme 20 kluků.

26.10.Pozvání na čtvrtý domácí zápas v řaděCHO - CHR 3:6, 9.kolo | Redakce Chotěboř

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na čtvrtý domácí mistrovský zápas v řadě, který se odehraje v neděli 29.10. proti HC Chrudim od 17:00 hod.

25.10.Bonusový bod zůstal domaCHO - MTR 5:4, 8.kolo | Redakce Chotěboř

V Chotěboři se dnes představil výborný soupeř, kterého byl po celý zápas plný led, jeho hráči dobře bruslili a neustále se dostávali za záda domácích obránců.

24.10.Kdy už jindy, když ne teď …Redakce ChotěbořNabízíme Vám možnost spolupodílení se na činnosti hokejového klubu HC Chotěboř.
23.10.Pozvání na třetí domácí zápasCHO - MTR 5:4, 8.kolo | Redakce Chotěboř

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na další domácí mistrovský zápas, který se odehraje 25.10. proti HC Slovan Moravská Třebová od 18:30 hod.

22.10.Chotěboř doma zdolala i Kohouty a dál vede tabulkuCHO - HCT 5:2, 7.kolo | Redakce Chotěboř
18.10.Vítězná série pokračujeCHO - SNS 7:5, 6.kolo | Redakce Chotěboř

V derby jsme již brzy prohrávali 0:3, hráči však stihli do konce třetiny snížit na 2:3 a ve druhé části nesmírným nasazením a bojovností stav otočit až na 6:3. Na začátku poslední části však hosté dokázali snížit na 6:5 a mohlo být i hůř. Poslední slovo patřilo ale domácím, když Eis střelou do prázdné brány upravil na konečných 7:5.

Derby mělo vše, co k němu patří. Díky všem fanouškům za povzbuzování po celé utkání.

V neděli začíná vše znovu, přijede velice posílený soupeř, jeden z nejsilnějších - Kohouti Česká Třebová. Kdy jindy už přijít na hokej???

18.10.Pozvání na další domácí zápasCHO - HCT 5:2, 7.kolo | Redakce Chotěboř

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na další domácí mistrovský zápas, který se odehraje 22.10. proti Kohouti Česká Třebová od 17:00 hod.

17.10.POZVÁNÍ NA DOMÁCÍ ZÁPASYRedakce Chotěboř
15.10.Z Poličky zaslouženě s plným ziskemPOL - CHO 2:6, 5.kolo | Redakce Chotěboř

I v dalším utkání jsme si po dobrém výkonu připsali do tabulky zaslouženě 3 body.

Domácí s námi dokázali držet krok pouze v první třetině, potom už bylo na ledě pouze jedno mužstvo, spoustu dalších šancí pochytal domácí brankář Zelený.

15.10.POZVÁNÍ NA UTKÁNÍCHO - SNS 7:5, 6.kolo | Redakce Chotěboř

POZVÁNÍ NA UTKÁNÍ

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na další výjimečné domácí mistrovské utkání, které se odehraje ve středu 18.10.2017 od 18:30 hod..

Tentokrát na našem ledě přivítáme v pořadí již druhého okresního rivala, mužstvo HC Světlá n.S.

Pro diváky jsou připraveny slosovatelné vstupenky o ceny, představí se jedno z vozidel společnosti Auto … Žďár nad Sázavou.

Po utkání budou oceněni nejlepší hráči obou mužstev.

Partnery utkání jsou :

Pivovar Chotěboř

Solná jeskyně Havlíčkův Brod

Pavel a Jiří Málkovi - truhlářství Libice nad Doubravou

Hokejový klub Chotěboř

Všem touto cestou předem děkujeme za podporu a přízeň, přijďte naše hráče podpořit v co největším počtu, budou to opět moc potřebovat.

Více informací o našem klubu najdete na stránkách www.hcchot.cz

11.10.Trénink herních činností jednotlivceRedakce ChotěbořHC Chotěboř pořádá pro 3-7. třídy.
8.10.Kdo neviděl, neuvěří ….CHO - HBR 4:3, 3.kolo | RedakceV derby domácí hráči utekli hrobníkovi z lopaty, když v polovině utkání prohrávali již 0:3 a přesto dokázali nepříznivý výsledek otočit a dovézt utkání do vítězného konce a tak si s věrnými fanoušky užít závěrečnou děkovačku.
5.10.Komentář trenéra Aleše Kraučuka ke středečnímu utkáníltm - cho 3:5, 2.kolo | Redakce Chotěboř
5.10.Pozvání na derbyCHO - HBR 4:3, 3.kolo | Redakce Chotěboř

POZVÁNÍ NA UTKÁNÍ

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na další domácí mistrovské utkání, které se odehraje v neděli 8.10.2017 v 17 hod..

Tentokrát na našem ledě přivítáme v okresním derby mužstvo BK Havlíčkův Brod B a o náboj je předem postaráno.

Pozvání na toto derby přijali vzácní hosté, p. ing. Tomáš Škaryd - starosta města Chotěboř a p. Jan Suchý - bývalý vynikající hokejista a několikanásobný československý reprezentant.

Přivítáme i zástupce z řad partnerů našeho klubu.

Domácím hráčům se vydařil vstup do nového ročníku soutěže, když obě utkání dokázali vyhrát a na svém kontě mají plný počet bodů.

Pro diváky jsou připraveny slosovatelné vstupenky o ceny, představí se i jedno z vozidel společnosti Auto … Žďár nad Sázavou.

Po utkání budou oceněni nejlepší hráči obou mužstev.

Partnery utkání jsou :

Pivovar Chotěboř

Solná jeskyně Havlíčkův Brod

Pavel Čuda - vinotéka Chotěboř

Hokejový klub Chotěboř

Všem touto cestou předem děkujeme za podporu a přízeň, přijďte naše hráče podpořit v co největším počtu.

Více informací o našem klubu najdete na stránkách www.hcchot.cz

4.10.Po tvrdém boji vezeme všechny bodyltm - cho 3:5, 2.kolo | Redakce Chotěboř

Z Litomyšle vezeme dnes po tvrdém boji všechny body. Všichni hráči, kteří nastoupili, podali bojovný a obětavý výkon ve prospěch kolektivu. V rozhodujících momentech zápasu vynikající brankář Matěj Pešek.

Toto je nejlepší pozvánka pro všechny fanoušky na nedělní domácí derby s Havlíčkovým Brodem.

Přijďte naše hráče podpořit v hojném počtu, děkujeme.

2.10.Těžce vydřené bodyCHO - CHN 3:2, 1.kolo | Redakce Chotěboř

V prvním mistrovském utkání se v Chotěboři hrál rychlý hokej, hrálo se nahoru dolů, což se divákům muselo líbit. Hned na začátku domácí dostali hosty pod obrovský tlak, Prachař vyhodil puk mezi diváky a početní výhodu ve 45 s využil Svoboda. Prvních 5 minut se hrálo téměř v hostující třetině. Choceň dokázala však hru postupně vyrovnat, ale byli to opět domácí, když v 16 min. Eis zvýšil na 2:0.

Do druhé části nastoupili lépe nabuzení hosté a hrozili téměř celou část hlavně z brejků, dokázali si také vytvořit převahu, ale každé mužstvo co chvíli mělo navrch. Ve 38 min. hosté v oslabení dokázali snížit stav na 1:2.

V poslední části šel za katr Veselý a hosté po 44 s dokázali vyrovnat Prachařem po kombinaci Králem. Domácí to však nepoložilo a dál se tlačili před Josku. Když Choceň šla v 54 min. do 4 za příliš mnoho hráčů na ledě, padla rozhodující branka, když po střele Klofáče utkání rozhodl Dvořák.

Další stránky
1>>
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS