Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2017 vyšly tyto články:

30.1.Chotěboř deklasovala Ledeč n/S 12:2CHO - LNS 12:2, 10.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboři tentokrát vyšel začátek utkání, ujala se ve 2. minutě vedení a do 14. minuty to bylo již 3:0. Soupeř sice v přesilovce snížil, ale konec 1. třetiny se uzavíral se stavem 5:1. Ve druhé části soupeř vyměnil gólmana a domácí i přesto s přehledem přidali 4 branky a zvýšili vedení na 9:1. Soupeř se ke konci třetiny zmohl pouze na drobnou korekci, kdy ve svém oslabení snížil na 9:2. Ve třetí části se magickou desítku podařilo překonat až v 52. minutě. Pak se to „najednou „ prolomilo a účet se uzavíral se stavem 12:2, nejvyšším v této sezóně.

29.1.V Chotěboři úspěšně proběhla akce Pojď hrát hokejOldřich Cempírek, předseda HC Chotěboř
27.1.Pozvání na derby s Ledčí Redakce Chotěboř

26.1.Prohra v Litomyšli 6:4LTM - CHO 6:4, 9.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř nastoupila do zápasu již jen s čistě teoretickou šancí postoupit do play off. Naopak soupeř již měl účast v play off jistou, pouze nevěděl, zda skončí na 7. či 8. místě, tedy jestli půjde v play off na Českou Třebovou nebo na Moravskou Třebovou, kdy ve hře byla ještě i Světlá nad Sázavou. Chotěboř však nastoupila v 11 hráčích v poli, absence z důvodů zdravotních, pracovních, školních i všelijakých. Domácí se dostali, během prvních 15-ti minut, do vedení 3:0, vždy po hrubých chybách a nejen v obraně. Snížení na 3:1 přišlo do konce třetiny v přesilové hře. Ve druhé části se měnilo skóre až v polovině utkání, kdy soupeř zvyšoval na 4:1 v přesilové hře. Do konce třetiny Chotěboř snížila na 4:3. Ve třetí části Chotěboř vyrovnala, ale bohužel neproměněné šance hostů využil soupeř ke vstřelení vedoucí branky 4 minuty před konce. Chotěboři nepomohlo ani odvolání brankáře a nakonec prohrála 6:4, když Litomyšl skórovala půl minuty před koncem utkání do prázdné branky.

19.1.Chotěboř si veze z Kotliny prohru 6:1HBR - CHO 6:1, 7.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Bruslaři se, stejně jako v minulém zápase, ujali vedení 1:0 a překvapili nás již z druhého střídání. V 15. minutě se nám podařilo vyrovnat, ale byl to v utkání bohužel náš jediný úspěch. Domácí BK ke konci první části přidali ještě 2 branky a uzavřeli skóre 1. třetiny na 3:1. Ve druhé části se Tomáš Hamarič překonával a po zásluze udržel čisté konto. Ve třetí třetině jsme udrželi krok do poloviny, kdy nás soupeře posléze 3 brankami dorazil.

16.1.Polička nám dala lekci z produktivity a vyhrála 7:4 POL - CHO 7:4, 5.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř nastoupila na ledě Poličky ke svému odvetnému zápasu ve 2. části soutěže, když v tom prvním domácím Chotěboř Poličku porazila těsně 5:4. Polička již sice do play off postoupit nemůže, ale i tak své zápasy nevypouští, v každém našem vzájemném zápase nás trápí svojí specifickou hrou, která nám moc nesedí. A přesně tak tomu bylo i v dnešním zápase. První třetinu domácí vyhráli 4:0, kdy po třetí brance vystřídal Tomáše Hamariče v brance Matěj Pešek, který ještě do konce třetiny jednou kapituloval. Na začátku druhé části Chotěboř snížila, ale vzápětí si nechala vstřelit pátou branku. Přesto ještě do konce druhé části Chotěboř snížila na 5:3 a udržela si tak naději do závěrečné části. Ve třetí části domácí opět proměnili pár svých ojedinělých šancí a zvýšili na 7:3. Hostující Chotěboř se přes gólmana Zeleného neprosadila, když z 21 střel na branku v poslední části propustil pouze jednu. Výsledek 7:4 nám tak značně zkomplikoval postup do závěrečných bojů.

12.1.Chotěboř zvítězila v Ledči 4:7LNS - CHO 4:7, 5.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř nastoupila na ledě HC Ledeč nad Sázavou sebevědomě s vědomím, že je potřeba naplno bodovat. Od začátku na ledě dominovala a od 6. minuty vedla 0:1. Po dvou minutách přidala druhou branku v přesilové hře. Soupeř však do pěti minut 2 brankami srovnal a snažil se zápas zdramatizovat. V polovině druhé části navíc soupeř přidal 3. branku a vedl 3:2. Hostující Chotěboři se však nedařilo překonat výborně chytajícího gólmana domácích Davida Vacka. Podařilo se jí to až dvě minuty před koncem a opět bylo srovnáno, stav 3:3. Do začátku třetí části vstoupili lépe domácí, kterým se podařilo opět strhnout vedení na svou stranu a zvýšit stav na 4:3. Hostující Chotěboř však ve 3. třetině vyvinula velký tlak a nakonec v poslední desetiminutovce vstřelila ještě 4 branky a po zásluze si odváží cenné 3 body za vítězství 4:7.

9.1.Chotěboř má na svém kontě první desítku za výhru nad LitomyšlíCHO - LTM 10:2, 0.kolo | ing. Roman Müller - vedoucí A - týmu HC Chotěboř

Chotěboř nastoupila v domácím zápase proti týmu HC Litomyšl s cílem bodovat a udržet si tak šanci o postup do play off. Skóre otevřeli domácí, ale soupeř po minutě kontroval a stav vyrovnal. Domácí šli opět do vedení v polovině utkání, ale soupeř po pár minutách opět vyrovnal. Domácí si však vedení po pár minutách vzali zpět a ke konci třetiny přidali i další branku a třetinu tak ukončili se stavem 4:2. Ve druhé třetině nás soupeř sice přestřílel, ale 2 góly padly jen do branky soupeře. Ve třetí části Chotěboř ještě vstřelila 4 branky a poprvé v sezóně si fanoušci mohli zakřičet deset, deset.