Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

29.9.Technika potvrdila roli favoritaTEC - CHO 7:1, 4.kolo | Jakub JoskaDo Brna jeli Lvi, jako už tradičně, s tím, že můžou proti papírově silnějšímu soupeři jen překvapit a nemají v podstatě co ztratit. V první třetině jsme sice dlouho drželi i zásluhou skvělého výkonu golmana Zvolánka bezbrankový stav, ale v 16. minutě vše zlomil Petr Bělohlávek a pak už to šlo Technice samo. O jediný gól Lvů se postaral ve 47. minutě za asistence Petra Fily a Karla Kesnera kapitán Aleš Koželuh. Technika nás výrazně přestřílela a na hřišti bylo celých šedesát minut znát, kdo zápasu diktuje tempo. Jedinou kaňkou na vcelku poklidném utkání byla potyčka mezi Petrem Bělohlávkem z Brna a naším Radimem Křišťanem několik sekund před závěrečnou sirénou. Do následující šarvátky se velmi aktivně angažovali hlavně Marek Hemský v barvách Chotěboře a Jiří Sedláček v dresu Techniky. Omlouváme se za neměnný obrázek u článků. Jde o technický problém, který bude snad brzy vyřešen. (Autor fotky: Tomáš Marek)
28.9.Změny v kádruJakub JoskaNáš kádr se brzy dočká zajímavého obohacení. Z extraligových Pardubic k nám na hostování míří mladý útočník Jiří Půhoný (Vpravo na fotce), který má vzácné zkušenosti nejen z extraligy, kterou si minulou sezónu zkusil, ale i z pravidelných startů v dresu juniorské reprezentace. Hostování bohužel na druhou stranu končí Janu Kubištovi, který náš klub opustí příští sobotu. Tuto sobotu v Brně kvůli nemoci stále nebude k dispozici obránce Petr Zítka, kterého si můžete pamatovat z minulých sezón. Připraven nastoupit by měl být do středečního domácího zápasu s Moravskými Budějovicemi. V článku naleznete statistiky Jiřího Půhoného.