Facebook

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

7.1.Drtiči splnili povinnost...CHO - HOD 2:8, 25.kolo | Jakub JoskaS nehezkým pohledem na tabulku vstoupili Lvi do roku 2013 a hned prvním soupeřem jim byl lídr soutěže z dalekého Hodonína. Domácí sice s favoritem dlouho drželi krok, ale Drtičům se podařilo skóre ve druhé části hry zlomit na svou stranu, a to především zásluhou výborně hrající lajny Sajdl - Kříž - Špok. Střelecké úspěchy Chotěboře zařídli postupně Jan Hospodka a Karel Kesner. Utkání bylo poznamenáno několika kontroverzními momenty. Dvakrát muselo být opravováno plexisklo za brankou hostů a domácím Lvům nebyly v průběhu utkání uznány hned tři branky, což neunesl Jan Milfait, který kvůli protestům na adresu hlavního sudího Stolína zápas nedohrál.
13.1.Chotěboř byla blízko bodovému zisku, z Nymburka ale jede s prázdnouNYM - CHO 4:3, 26.kolo | RedakceHokejistům Chotěboře chyběl v šestadvacátém kole soutěže k bodu jen kruček. V Nymburku dvakrát vedli, ve třetí části srovnali na 3:3 a už to vypadalo, že se bude prodlužovat. Jenomže domácí hokejisté pouhých 50 vteřin před závěrečnou sirénou vstřelili rozhodující branky a Lvi tak odjeli domů s prázdnou.
16.1.Těžká lekce od předposledního Jindřichova HradceCHO - JHR 2:13, 27.kolo | RedakceVýkon ze sedmadvacátého kola II. ligy si hokejisté Chotěboře za rámeček rozhodně nedají. V souboji s předposledním Jindřichovým Hradcem inkasovali 13 branec a prohráli vysoko 2:13. Domácí hokejisté tak prohráli už poosmé v řadě.
19.1.Hokejisté Chotěboře si vezou desítku z BřeclaviBRE - CHO 10:0, 28.kolo | RedakceAni sobotní duel na ledě jihomoravské Břeclavi nepřinesl radost chotěbořským hokejistům a fanouškům. Poměrně okleštěná sestava hostů nedokázala nadšeně hrající Břeclavi konkurovat a odvezla si debakl v poměru 0:10. Břeclav o svém vysokém vítězství rozhodla především ve druhé části, kdy se prosadila pětkrát.
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS